Chwila z dobrą książką

Walka o władzę

Książki gdzie nic się nie dzieje są nudne. Trzeba przyznać, że takie książki nie mają w sobie nic. Dlatego zanim człowiek wybierze jakieś pozycje, to koniecznie powinien poczytać recenzje i opisy, dzięki czemu będzie wiedział z jakimi książkami ma do czynienia. Nie ma nic gorszego niż zła książką z którą się trzeba umęczyć. Na szczęście takich pozycji jest bardzo mało i bez problemu znaleźć można fascynujące pozycje do czytania, dzięki którym zawsze będzie można chwycić za coś porywającego i ekscytującego. Do takich książek należy “Ruthless People” J.J.McAvoy (https://www.taniaksiazka.pl/ruthless-people-j-j-mcavoy-p-1353144.html).

Nowa seria

Na pewno nie jest to seria dla grzecznych czytelników, którzy oczekują grzecznej opowieści o spokojnej miłości. Wręcz przeciwnie – to pozycja, gdzie można spotkać bohaterów, którzy na pewno nie mogą być dla innych osób przykładem. Tak, tutaj dzieje się bardzo dużo. J.J.McAvoy chce zaprosić wszystkich do czytania pierwszego tomu nowej serii, która nosi taki sam tytuł. Czego można się tutaj spodziewać? Wielu zwrotów akcji i bardzo niegrzecznych bohaterów, którzy chcą pokazać, że stać ich na wiele, a jeżeli ktoś im nadepnie na odcisk, to potrafią się zemścić. Autorka przenosi nas do świata rodzin, które na pierwszy rzut oka wydają się idealne. Obydwie rodziny w oczach innych ludzi postrzegani są jak ród królewski, który troszczy się o swoich poddanych. Jeżeli chodzi o wsparcie celów charytatywnych, to są pierwsi. Do tego sprawiają, że byt bezdomnych się poprawia i wpływają na to, że wiele miast się rozwija. Rodziny idealne.

Władza i mafia

Tak naprawdę obydwie rodziny to irlandzka i włoska mafia, które nieustannie toczą spór o władzę. Aby zażegnąć tą walkę, rody postanawiają, że ich spadkobiercy wezmą ze sobą ślub. Liam Callahan – przystojniak, brutalny, bezwzględny, pewny swego uroku – myśli, że trafi mu się spokojna i cicha żona, którą będzie mógł dyrygować tak jak mu się to podoba. Nicci Giovanni, jak przystało na Włoszkę, wcale taka nie jest. Ona również chce rządzić, a kto jej nie słucha może skończyć z kulką w głowie. W szczególności, że kobieta jest jedną z najlepszych snajperek i potrafi pokonać wielu mężczyzn. Liam nawet nie wie na kogo trafi, kto zostanie jego żoną. Dwa impulsywnie charaktery, chęć władzy, a do tego niebezpieczne uczucia, które zaczynają się pojawiać pomiędzy nimi nie są dobre. Pomimo wzajemnej niechęci, młodzi małżonkowie będą musieli połączyć swoje siły, bowiem ktoś tylko czeka aż ta dwójka popełni błąd, Jak skończy się ta historia? Odpowiedź znajdziemy w “Ruthless People“.

Zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com

Author

biuro@seodot.pl