Chwila z dobrą książką

W świecie mafii

Książki mają to do siebie, że zawsze potrafią umilić daną chwilę. Czasem człowiek nie ma pomysłu na to co chce z sobą zrobić i tylko patrzy w przestrzeń. Jeżeli w tym momencie chwycimy za książkę, to cała chwila będzie dla nas jeszcze bardziej wartościowa. Warto bratać się z książkami, ponieważ zawsze można znaleźć ciekawy temat do dyskusji. Wśród wielu książek, jakie w obecnych czasach znaleźć można na rynku, znaleźć można wiele bardzo ciekawych pozycji. Kobietom może spodobać się Tania Książka – Serce gangstera Anny Wolf.

Milion dolarów

Nick McCoy nigdy nie należał do rozsądnych ludzi. Szedł na żywioł i już nie raz wpadł przez to w kłopoty. Jego pasją jest hazard. Czasem uda mu się wygrać jakieś pieniądze, ale zdecydowanie częściej przegrywa i to bardzo duże kwoty. Tym razem znowu tak jest. Nick przegrał okrągły milion i to u człowieka, który raczej nie będzie czekał wieki na to, aż on spłaci dług. Aleksiej Tarasow to właściciel kasyna oraz mafioso, który ze swoimi dłużnikami kończy w prosty sposób. Wszyscy znikają w ciemnych zaułkach, a ciał nikt nigdy nie jest w stanie odszukać. Nick nie ma zamiaru umierać, dlatego w zastaw za swój dług proponuje…własną siostrę. Aleksiej nigdy nie idzie na takie układy, ale widząc zdjęcie Chloe raz postanawia się przełamać i zgodzić na taki układ. Co prawda Nick chce się z tego wycofać, ale z Aleksiejem się w ten sposób nie pogrywa. To co się mu obiecuje, to należy słowa dotrzymać. Zaskoczona i oburzona Chloe ląduje w jego domu. Nie może w to uwierzyć, że własny brat potraktował ją jako zastaw.

Od nienawiści do miłości

Chloe nie jest głupiutką panienką, która będzie siedzieć cicho jak mysz pod miotłą. Wręcz przeciwnie. Nie tylko własnemu bratu powie co ma w głowie i nie omieszka powiedzieć co nieco Aleksiejowi. Chociaż doskonale zdaje sobie sprawę, że ten ostatni mógłby ją zabić… ale o dziwo tego nie robi. Do tego Chloe z zaskoczeniem odkrywa, że w sumie życie w domu Aleksieja nie jest takie złe. Wiele luksów, własna pokojówka i nawet brak możliwości wyjścia na miasto nie jest taki zły. Tylko, że Chloe nie zamierza być grzecznym “więźniem”. Im więcej oboje toczą ze sobą słownych potyczek, tym pomiędzy nimi rodzi się większe uczucie. W momencie, kiedy Chloe grozi kolejne niebezpieczeństwo po raz kolejny przez własnego brata, Aleksiej przysięga sobie, że nie pozwoli, aby dziewczynie spadł włos z głowy. Dlaczego? Tego wszyscy dowiedzą się już z “Serce gangstera” – pierwszego tomu fascynującej serii “Gangsterzy”.

Książka zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com

Author

biuro@seodot.pl